Föremål som liknar oljemålning Signe Barth
6241 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 9 oktober 2023
2036 Oljemålning
Såld: 700 kr
Såldes den 20 juni 2022
5128 Oljemålning
Signe Barth, Paris, 1939. Olja på duk, 31x56
Såld: 1.200 kr
Såldes den 7 januari 2019
6090 Oljemålning
Signe Barth, "Anemoner", daterad 37, på pannå, 40x32
Såld: 350 kr
Såldes den 9 oktober 2017
6321 Oljemålning
Signe Barth, Stilleben, 45x37
Såld: 450 kr
Såldes den 29 augusti 2016
1319 Oljemålning
Signe Barth, 1936, Stockholmsmotiv, 32x39
Såld: 500 kr
Såldes den 4 april 2016
4061 Oljemålning
Signe Barth, Hornsgatan, signerad, -50, 26x34
Såld: 700 kr
Såldes den 18 januari 2016
4060 Oljemålning
Signe Barth, Hornsgatan, signerad, 21x26
Såld: 900 kr
Såldes den 18 januari 2016
8053 Oljemålning
Signe Barth, Stilleben, signerad. - 29, 59x49
Såld: 1.000 kr
Såldes den 9 mars 2015